AQ147M101KAJME
AVX CorporationAVX Corporation
AQ147M101KAJME Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AQ147M101KAJME
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 100PF 500V 1111
Podatkovni listi: AQ147M101KAJME.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije AQ147M101KAJME
Številka dela AQ147M101KAJME Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 100PF 500V 1111 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4398 pcs Podatkovni list AQ147M101KAJME.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.102" (2.59mm) Temperaturni koeficient M
Velikost / dimenzija 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm) Serija AQ
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1111 (2828 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 175°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti High Q, Low Loss natančen opis 100pF ±10% 500V Ceramic Capacitor M 1111 (2828 Metric)
Zmogljivost 100pF Aplikacije RF, Microwave, High Frequency
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
AQ147M101JAJME
AQ147M101JAJME
Proizvajalci: AVX Corporation
Opis: CAP CER 100PF 500V 1111
Na zalogi: 72317 pcs
Prenesi: AQ147M101JAJME.pdf
RFQ
AQ147M110FAJWE
AQ147M110FAJWE
Proizvajalci: AVX Corporation
Opis: CAP CER 11PF 500V 1111
Na zalogi: 35085 pcs
Prenesi: AQ147M110FAJWE.pdf
RFQ
AQ147M101JAJME\250V
AQ147M101JAJME\250V
Opis: CAP CER 100PF 500V 1111
Prenesi: AQ147M101JAJME\250V.pdf
AQ147M101KAJME\500
AQ147M101KAJME\500
Opis: CAP CER 100PF 500V 1111
Prenesi: AQ147M101KAJME\500.pdf
AQ147M101JAJME\250
AQ147M101JAJME\250
Opis: CAP CER 100PF 500V 1111
Prenesi: AQ147M101JAJME\250.pdf
AQ147M101KAJME\1K
AQ147M101KAJME\1K
Opis: CAP CER 100PF 500V 1111