AQ147M2R2BAJME
AVX CorporationAVX Corporation
AQ147M2R2BAJME Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AQ147M2R2BAJME
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 2.2PF 500V 1111
Podatkovni listi: AQ147M2R2BAJME.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AQ147M2R2BAJME
Številka dela AQ147M2R2BAJME Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 2.2PF 500V 1111 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 55715 pcs Podatkovni list AQ147M2R2BAJME.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±0.1pF
Debelina (maks.) 0.102" (2.59mm) Temperaturni koeficient M
Velikost / dimenzija 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm) Serija AQ
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1111 (2828 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 175°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti High Q, Low Loss
natančen opis 2.2pF ±0.1pF 500V Ceramic Capacitor M 1111 (2828 Metric) Zmogljivost 2.2pF
Aplikacije RF, Microwave, High Frequency
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
AQ147M2R2CAJME\500
AQ147M2R2CAJME\500
Proizvajalci: AVX Corporation
Opis: CAP CER 2.2PF 500V 1111