AQ147M2R7DAJME
AVX CorporationAVX Corporation
AQ147M2R7DAJME Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AQ147M2R7DAJME
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 2.7PF 500V 1111
Podatkovni listi: AQ147M2R7DAJME.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije AQ147M2R7DAJME
Številka dela AQ147M2R7DAJME Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 2.7PF 500V 1111 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4823 pcs Podatkovni list AQ147M2R7DAJME.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±0.5pF
Debelina (maks.) 0.102" (2.59mm) Temperaturni koeficient M
Velikost / dimenzija 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm) Serija AQ
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1111 (2828 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 175°C
Lastnosti High Q, Low Loss natančen opis 2.7pF ±0.5pF 500V Ceramic Capacitor M 1111 (2828 Metric)
Zmogljivost 2.7pF Aplikacije RF, Microwave, High Frequency
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
AQ147M2R7DAJBE
AQ147M2R7DAJBE
Proizvajalci: AVX Corporation
Opis: CAP CER 2.7PF 500V 1111
Na zalogi: 4423 pcs
Prenesi: AQ147M2R7DAJBE.pdf
RFQ
AQ147M2R7DAJME\500
AQ147M2R7DAJME\500
Proizvajalci: AVX Corporation
Opis: CAP CER 2.7PF 500V 1111