AQ147M350FAJME
AVX CorporationAVX Corporation
AQ147M350FAJME Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AQ147M350FAJME
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 35PF 500V 1111
Podatkovni listi: AQ147M350FAJME.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije AQ147M350FAJME
Številka dela AQ147M350FAJME Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 35PF 500V 1111 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4489 pcs Podatkovni list AQ147M350FAJME.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±1%
Debelina (maks.) 0.102" (2.59mm) Temperaturni koeficient M
Velikost / dimenzija 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm) Serija AQ
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1111 (2828 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 175°C
Lastnosti High Q, Low Loss natančen opis 35pF ±1% 500V Ceramic Capacitor M 1111 (2828 Metric)
Zmogljivost 35pF Aplikacije RF, Microwave, High Frequency
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
AQ147M330JAJRE
AQ147M330JAJRE
Proizvajalci: AVX Corporation
Opis: CAP CER 33PF 500V 1111
Na zalogi: 4857 pcs
Prenesi: AQ147M330JAJRE.pdf
RFQ
AQ147M360FAJME
AQ147M360FAJME
Proizvajalci: AVX Corporation
Opis: CAP CER 36PF 500V 1111
Na zalogi: 6025 pcs
Prenesi: AQ147M360FAJME.pdf
RFQ
AQ147M360FAJME\1K
AQ147M360FAJME\1K
Opis: CAP CER 36PF 500V 1111
Prenesi: AQ147M360FAJME\1K.pdf
AQ147M350FAJME\500
AQ147M350FAJME\500
Opis: CAP CER 35PF 500V 1111