AQ147M820GAJME
AVX CorporationAVX Corporation
AQ147M820GAJME Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AQ147M820GAJME
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 82PF 500V 1111
Podatkovni listi: AQ147M820GAJME.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije AQ147M820GAJME
Številka dela AQ147M820GAJME Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 82PF 500V 1111 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5410 pcs Podatkovni list AQ147M820GAJME.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±2%
Debelina (maks.) 0.102" (2.59mm) Temperaturni koeficient M
Velikost / dimenzija 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm) Serija AQ
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1111 (2828 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 175°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti High Q, Low Loss natančen opis 82pF ±2% 500V Ceramic Capacitor M 1111 (2828 Metric)
Zmogljivost 82pF Aplikacije RF, Microwave, High Frequency