AR155A471K4R
AVX CorporationAVX Corporation
AVX Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AR155A471K4R
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 470PF 50V NP0 RADIAL
Podatkovni listi: AR155A471K4R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AR155A471K4R
Številka dela AR155A471K4R Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 470PF 50V NP0 RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 417460 pcs Podatkovni list AR155A471K4R.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.210" L x 0.150" W (5.33mm x 5.08mm) Serija SkyCap® AR
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks Vodilni stil Straight
Razdalja med vodikom 0.100" (2.54mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.210" (5.33mm) Lastnosti -
natančen opis 470pF ±10% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Zmogljivost 470pF