AR215C102K4R
AVX CorporationAVX Corporation
AR215C102K4R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AR215C102K4R
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 1000PF 50V X7R RADIAL
Podatkovni listi: AR215C102K4R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AR215C102K4R
Številka dela AR215C102K4R Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 1000PF 50V X7R RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 472829 pcs Podatkovni list AR215C102K4R.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Serija SkyCap® AR
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 478-5115
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Vodilni stil Formed Leads - Kinked Razdalja med vodikom 0.200" (5.08mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.231" (5.86mm)
Lastnosti - natančen opis 1000pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R Radial
Zmogljivost 1000pF Aplikacije Automotive