AS0608N9JTR
AVX CorporationAVX Corporation
AS0608N9JTR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AS0608N9JTR
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka FIXED IND 8.9NH 2.9A 7 MOHM SMD
Podatkovni listi: AS0608N9JTR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AS0608N9JTR
Številka dela AS0608N9JTR Proizvajalec AVX Corporation
Opis FIXED IND 8.9NH 2.9A 7 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 61898 pcs Podatkovni list AS0608N9JTR.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja 0608 (1618 Metric) Velikost / dimenzija 0.064" L x 0.072" W (1.63mm x 1.83mm)
Ščitenje Unshielded Serija AS
Ocene - Q @ Frek 90 @ 400MHz
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 478-7179-1 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Air Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 400MHz Induktivnost 8.9nH
Višina - sedež (maks.) 0.059" (1.51mm) Frekvenca - Samozadostna 4.3GHz
natančen opis 8.9nH Unshielded Wirewound Inductor 2.9A 7 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 7 mOhm Max
Trenutna ocena 2.9A Tok - nasičenost -