BF014G0562K--
AVX CorporationAVX Corporation
BF014G0562K-- Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BF014G0562K--
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP FILM 5600PF 10% 250VDC RAD
Podatkovni listi: BF014G0562K--.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije BF014G0562K--
Številka dela BF014G0562K-- Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP FILM 5600PF 10% 250VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 6039 pcs Podatkovni list BF014G0562K--.pdf
Voltage Rating - DC 250V Voltage Rating - AC 160V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.295" L x 0.098" W (7.50mm x 2.50mm) Serija BF
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 100°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 0.200" (5.08mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) 0.256" (6.50mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Metallized natančen opis 5600pF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Metallized Radial
Zmogljivost 5600pF Aplikacije General Purpose