BF074G0104MDD
AVX CorporationAVX Corporation
BF074G0104MDD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BF074G0104MDD
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP FILM 0.1UF 20% 250VDC RADIAL
Podatkovni listi: BF074G0104MDD.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije BF074G0104MDD
Številka dela BF074G0104MDD Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP FILM 0.1UF 20% 250VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4157 pcs Podatkovni list BF074G0104MDD.pdf
Voltage Rating - DC 250V Voltage Rating - AC 160V
Toleranca ±20% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.295" L x 0.197" W (7.50mm x 5.00mm) Serija BF
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 100°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 0.200" (5.08mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Metallized natančen opis 0.1µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Metallized Radial
Zmogljivost 0.1µF Aplikacije General Purpose