BH014D0224JDA
AVX CorporationAVX Corporation
BH014D0224JDA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BH014D0224JDA
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP FILM 0.22UF 5% 63VDC RADIAL
Podatkovni listi: BH014D0224JDA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije BH014D0224JDA
Številka dela BH014D0224JDA Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP FILM 0.22UF 5% 63VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4019 pcs Podatkovni list BH014D0224JDA.pdf
Voltage Rating - DC 63V Voltage Rating - AC 40V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.295" L x 0.098" W (7.50mm x 2.50mm) Serija BH
Ocene - Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 0.200" (5.08mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) 0.256" (6.50mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Metallized natančen opis 0.22µF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Metallized Radial
Zmogljivost 0.22µF Aplikacije General Purpose