BH054D0155K--
AVX CorporationAVX Corporation
BH054D0155K-- Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BH054D0155K--
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP FILM 1.5UF 10% 63VDC RADIAL
Podatkovni listi: BH054D0155K--.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije BH054D0155K--
Številka dela BH054D0155K-- Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP FILM 1.5UF 10% 63VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4300 pcs Podatkovni list BH054D0155K--.pdf
Voltage Rating - DC 63V Voltage Rating - AC 40V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.295" L x 0.236" W (7.50mm x 6.00mm) Serija BH
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 0.200" (5.08mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) 0.472" (12.00mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Metallized natančen opis 1.5µF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Metallized Radial
Zmogljivost 1.5µF Aplikacije General Purpose