BN074G0104K--
AVX CorporationAVX Corporation
AVX Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BN074G0104K--
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP FILM 0.1UF 10% 250VDC RADIAL
Podatkovni listi: BN074G0104K--.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije BN074G0104K--
Številka dela BN074G0104K-- Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP FILM 0.1UF 10% 250VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4882 pcs Podatkovni list BN074G0104K--.pdf
Voltage Rating - DC 250V Voltage Rating - AC 115V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.398" L x 0.205" W (10.10mm x 5.20mm) Serija BN
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) 0.402" (10.20mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Metallized natančen opis 0.1µF Film Capacitor 115V 250V Polyester, Metallized Radial
Zmogljivost 0.1µF Aplikacije High Pulse, DV/DT