BN154I0184K--
AVX CorporationAVX Corporation
AVX Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BN154I0184K--
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP FILM 0.18UF 10% 400VDC RAD
Podatkovni listi: BN154I0184K--.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije BN154I0184K--
Številka dela BN154I0184K-- Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP FILM 0.18UF 10% 400VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4705 pcs Podatkovni list BN154I0184K--.pdf
Voltage Rating - DC 400V Voltage Rating - AC 200V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Serija BN Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Dielektrični material Polyester, Metallized
natančen opis 0.18µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Metallized Radial Zmogljivost 0.18µF