BQ014E0102J
AVX CorporationAVX Corporation
BQ014E0102J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BQ014E0102J
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP FILM 1000PF 5% 100VDC RADIAL
Podatkovni listi: BQ014E0102J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije BQ014E0102J
Številka dela BQ014E0102J Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP FILM 1000PF 5% 100VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5145 pcs Podatkovni list BQ014E0102J.pdf
Voltage Rating - DC 100V Voltage Rating - AC 63V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.295" L x 0.098" W (7.50mm x 2.50mm) Serija BQ
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 478-3369
BQ014E0102J-ND
delovna temperatura -55°C ~ 100°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 0.200" (5.08mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.256" (6.50mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polyester, Metallized
natančen opis 1000pF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Metallized Radial Zmogljivost 1000pF