BQ024G0473K
AVX CorporationAVX Corporation
BQ024G0473K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BQ024G0473K
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP FILM 0.047UF 10% 250VDC RAD
Podatkovni listi: BQ024G0473K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije BQ024G0473K
Številka dela BQ024G0473K Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP FILM 0.047UF 10% 250VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4446 pcs Podatkovni list BQ024G0473K.pdf
Voltage Rating - DC 250V Voltage Rating - AC 160V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.295" L x 0.126" W (7.50mm x 3.20mm) Serija BQ
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 478-3374
BQ024G0473K-ND
delovna temperatura -55°C ~ 100°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 0.200" (5.08mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polyester, Metallized
natančen opis 0.047µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Metallized Radial Zmogljivost 0.047µF