BQ074E0184K
AVX CorporationAVX Corporation
BQ074E0184K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BQ074E0184K
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP FILM 0.18UF 10% 100VDC RAD
Podatkovni listi: BQ074E0184K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije BQ074E0184K
Številka dela BQ074E0184K Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP FILM 0.18UF 10% 100VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4252 pcs Podatkovni list BQ074E0184K.pdf
Voltage Rating - DC 100V Voltage Rating - AC 63V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.295" L x 0.197" W (7.50mm x 5.00mm) Serija BQ
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 100°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 0.200" (5.08mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Metallized natančen opis 0.18µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Metallized Radial
Zmogljivost 0.18µF Aplikacije General Purpose