CB047G0683JBC
AVX CorporationAVX Corporation
CB047G0683JBC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CB047G0683JBC
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP FILM 0.068UF 5% 250VDC 2220
Podatkovni listi: CB047G0683JBC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CB047G0683JBC
Številka dela CB047G0683JBC Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP FILM 0.068UF 5% 250VDC 2220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 123917 pcs Podatkovni list CB047G0683JBC.pdf
Voltage Rating - DC 250V Voltage Rating - AC 160V
Toleranca ±5% Prekinitev Solder Pads
Velikost / dimenzija 0.228" L x 0.197" W (5.80mm x 5.00mm) Serija CB
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2220 (5750 Metric) Druga imena 478-7488-2
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked natančen opis 0.068µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked 2220 (5750 Metric)
Zmogljivost 0.068µF Aplikacije General Purpose