CB052G0104JBC
AVX CorporationAVX Corporation
CB052G0104JBC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CB052G0104JBC
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP FILM 0.1UF 5% 250VDC 2824
Podatkovni listi: CB052G0104JBC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CB052G0104JBC
Številka dela CB052G0104JBC Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP FILM 0.1UF 5% 250VDC 2824 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 80194 pcs Podatkovni list CB052G0104JBC.pdf
Voltage Rating - DC 250V Voltage Rating - AC 160V
Toleranca ±5% Prekinitev Solder Pads
Velikost / dimenzija 0.283" L x 0.240" W (7.20mm x 6.10mm) Serija CB
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2824 (7260 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Dielektrični material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
natančen opis 0.1µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked 2824 (7260 Metric) Zmogljivost 0.1µF