CDR02BX103BKUS
AVX CorporationAVX Corporation
CDR02BX103BKUS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDR02BX103BKUS
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 10000PF 100V BX 1805
Podatkovni listi: CDR02BX103BKUS.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CDR02BX103BKUS
Številka dela CDR02BX103BKUS Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 10000PF 100V BX 1805 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 53011 pcs Podatkovni list CDR02BX103BKUS.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.055" (1.40mm) Temperaturni koeficient BX
Velikost / dimenzija 0.180" L x 0.050" W (4.57mm x 1.27mm) Serija Military, MIL-PRF-55681, CDR02
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 1805 (4512 Metric) Druga imena 1010-1002-1
1010-1002-1-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak S (0.001%) natančen opis 10000pF ±10% 100V Ceramic Capacitor BX 1805 (4512 Metric)
Zmogljivost 10000pF Aplikacije General Purpose