CDR12BG2R4ABUS
AVX CorporationAVX Corporation
CDR12BG2R4ABUS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDR12BG2R4ABUS
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 2.4PF 50V BG 0505
Podatkovni listi: CDR12BG2R4ABUS.pdf
Status RoHs Zahtevajte popis inventarja / RoHS neskladnega
  • Sporočilo
Specifikacije CDR12BG2R4ABUS
Številka dela CDR12BG2R4ABUS Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 2.4PF 50V BG 0505 Status svobodnega statusa / RoHS Zahtevajte popis inventarja / RoHS neskladnega
Količina na voljo 5457 pcs Podatkovni list CDR12BG2R4ABUS.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±0.1pF
Debelina (maks.) 0.057" (1.45mm) Temperaturni koeficient BG
Velikost / dimenzija 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm) Serija Military, MIL-PRF-55681, CDR12
Ocene - Pakiranje Tray
Paket / primer 0505 (1313 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Lastnosti - Stopnja napak S (0.001%)
natančen opis 2.4pF ±0.1pF 50V Ceramic Capacitor BG 0505 (1313 Metric) Zmogljivost 2.4pF