CDR33BX104AKUS
AVX CorporationAVX Corporation
CDR33BX104AKUS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDR33BX104AKUS
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 0.1UF 50V BX 1210
Podatkovni listi: CDR33BX104AKUS.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CDR33BX104AKUS
Številka dela CDR33BX104AKUS Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 0.1UF 50V BX 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 81008 pcs Podatkovni list CDR33BX104AKUS.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.059" (1.50mm) Temperaturni koeficient BX
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija Military, MIL-PRF-55681, CDR33
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) Druga imena 1010-1035-2
1010-1035-2-MIL
12105X104KSJME
12105X104KSJME\250
CDR33BX104AKUS\M250
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak S (0.001%)
natančen opis 0.1µF ±10% 50V Ceramic Capacitor BX 1210 (3225 Metric) Zmogljivost 0.1µF
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CDR33BX104AKUSAB
CDR33BX104AKUSAB
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: CAP CER 0.1UF 50V BX 1210