CDR34BP222BJMS
AVX CorporationAVX Corporation
CDR34BP222BJMS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDR34BP222BJMS
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 2200PF 100V BP 1812
Podatkovni listi: CDR34BP222BJMS.pdf
Status RoHs Zahtevajte popis inventarja / RoHS neskladnega
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CDR34BP222BJMS
Številka dela CDR34BP222BJMS Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 2200PF 100V BP 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Zahtevajte popis inventarja / RoHS neskladnega
Količina na voljo 76578 pcs Podatkovni list CDR34BP222BJMS.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.059" (1.50mm) Temperaturni koeficient BP
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija Military, MIL-PRF-55681, CDR34
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer 1812 (4532 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Lastnosti - Stopnja napak S (0.001%)
natančen opis 2200pF ±5% 100V Ceramic Capacitor BP 1812 (4532 Metric) Zmogljivost 2200pF