CKR22BX222MR-LL
AVX CorporationAVX Corporation
CKR22BX222MR-LL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CKR22BX222MR-LL
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 2200PF 100V BX 2-DIP
Podatkovni listi: CKR22BX222MR-LL.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
400 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CKR22BX222MR-LL
Številka dela CKR22BX222MR-LL Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 2200PF 100V BX 2-DIP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 29518 pcs Podatkovni list CKR22BX222MR-LL.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient BX
Velikost / dimenzija 0.260" L x 0.092" W (6.60mm x 2.34mm) Serija Military, MIL-PRF-39014, CKR22
Ocene - Pakiranje Tube
Paket / primer 2-DIP delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom 0.325" (8.25mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) 0.175" (4.45mm) Lastnosti -
Stopnja napak R (0.01%) natančen opis 2200pF ±20% 100V Ceramic Capacitor BX 2-DIP
Zmogljivost 2200pF Aplikacije General Purpose