CKR22CG152FR
AVX CorporationAVX Corporation
AVX Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CKR22CG152FR
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 1500PF 100V NP0 2-DIP
Podatkovni listi: CKR22CG152FR.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CKR22CG152FR
Številka dela CKR22CG152FR Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 1500PF 100V NP0 2-DIP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 3641 pcs Podatkovni list CKR22CG152FR.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±1%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.260" L x 0.092" W (6.60mm x 2.34mm) Serija Military, MIL-PRF-39014, CKR22
Ocene - Pakiranje Tube
Paket / primer 2-DIP delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom 0.325" (8.25mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) 0.175" (4.45mm) Lastnosti -
Stopnja napak R (0.01%) natančen opis 1500pF ±1% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 2-DIP
Zmogljivost 1500pF Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CKR22CG152JR
CKR22CG152JR
Proizvajalci: AVX Corporation
Opis: CAP CER 1500PF 100V NP0 2-DIP
Na zalogi: 15283 pcs
Prenesi: CKR22CG152JR.pdf
RFQ
CKR22CG152JR-LL
CKR22CG152JR-LL
Proizvajalci: AVX Corporation
Na zalogi: 13738 pcs
Prenesi: CKR22CG152JR-LL.pdf
RFQ
CKR22CG152FR-LL
CKR22CG152FR-LL