CKR22CG332FS
pregled izdelka
Številka dela: CKR22CG332FS
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 3300PF 50V NP0 2-DIP
Podatkovni listi: CKR22CG332FS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CKR22CG332FS
Številka dela CKR22CG332FS Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 3300PF 50V NP0 2-DIP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 3562 pcs Podatkovni list CKR22CG332FS.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±1%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.260" L x 0.092" W (6.60mm x 2.34mm) Serija Military, MIL-PRF-39014, CKR22
Ocene - Pakiranje Tube
Paket / primer 2-DIP delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom 0.325" (8.25mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) 0.175" (4.45mm) Lastnosti -
Stopnja napak S (0.001%) natančen opis 3300pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 2-DIP
Zmogljivost 3300pF Aplikacije General Purpose