CKR23CG821KM
AVX CorporationAVX Corporation
AVX Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CKR23CG821KM
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 820PF 200V NP0 2-DIP
Podatkovni listi: CKR23CG821KM.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CKR23CG821KM
Številka dela CKR23CG821KM Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 820PF 200V NP0 2-DIP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 18923 pcs Podatkovni list CKR23CG821KM.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.260" L x 0.092" W (6.60mm x 2.34mm) Serija Military, MIL-PRF-39014, CKR23
Ocene - Pakiranje Tube
Paket / primer 2-DIP delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom 0.325" (8.25mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) 0.195" (4.95mm) Lastnosti -
Stopnja napak M (1%) natančen opis 820pF ±10% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 2-DIP
Zmogljivost 820pF Aplikacije General Purpose