CRC3A4E84R5FT
AVX CorporationAVX Corporation
CRC3A4E84R5FT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRC3A4E84R5FT
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka RES ARRAY 4 RES 84.5 OHM 1206
Podatkovni listi: CRC3A4E84R5FT.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CRC3A4E84R5FT
Številka dela CRC3A4E84R5FT Proizvajalec AVX Corporation
Opis RES ARRAY 4 RES 84.5 OHM 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4605 pcs Podatkovni list CRC3A4E84R5FT.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija CRC, Kyocera Resistor-Ratio-Drift -
Ratio Matching Resistor - Odpornost (Ohms) 84.5
Moč na element 62.5mW Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število uporov 4 Število zatičev 8
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.024" (0.60mm)
natančen opis 84.5 Ohm ±1% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals Vrsta tokokroga Isolated