CWR29FC686KCGB
AVX CorporationAVX Corporation
CWR29FC686KCGB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CWR29FC686KCGB
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 68UF 10% 10V 2711
Podatkovni listi: CWR29FC686KCGB.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CWR29FC686KCGB
Številka dela CWR29FC686KCGB Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 68UF 10% 10V 2711 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 3957 pcs Podatkovni list CWR29FC686KCGB.pdf
Napetost - ocenjena 10V Tip Molded
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.265" L x 0.110" W (6.73mm x 2.79mm)
Serija Military, MIL-PRF-55365/11, CWR29 Pakiranje Bulk
Paket / primer 2711 (6728 Metric) Druga imena 1010-1098
1010-1098-MIL
TAZG686K010LBMC0824
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Koda proizvajalca G Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) 0.125" (3.17mm) Lastnosti Military
Stopnja napak C (0.01%) ESR (upornost ekvivalentne serije) 275 mOhm
natančen opis 68µF Molded Tantalum Capacitors 10V 2711 (6728 Metric) 275 mOhm Zmogljivost 68µF