CWR29HB336KCHC
AVX CorporationAVX Corporation
CWR29HB336KCHC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CWR29HB336KCHC
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 33UF 10% 15V 2915
Podatkovni listi: CWR29HB336KCHC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CWR29HB336KCHC
Številka dela CWR29HB336KCHC Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 33UF 10% 15V 2915 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3728 pcs Podatkovni list CWR29HB336KCHC.pdf
Napetost - ocenjena 15V Tip Molded
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.285" L x 0.150" W (7.24mm x 3.81mm)
Serija Military, MIL-PRF-55365/11, CWR29 Pakiranje Bulk
Paket / primer 2915 (7338 Metric) Druga imena 1010-1104
1010-1104-MIL
TAZH336K015LBMC0945
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Koda proizvajalca H Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.125" (3.17mm) Lastnosti Military
Stopnja napak C (0.01%) ESR (upornost ekvivalentne serije) 180 mOhm
natančen opis 33µF Molded Tantalum Capacitors 15V 2915 (7338 Metric) 180 mOhm Zmogljivost 33µF