CWR29JC226KCHC
AVX CorporationAVX Corporation
CWR29JC226KCHC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CWR29JC226KCHC
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 22UF 10% 20V 2915
Podatkovni listi: CWR29JC226KCHC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije CWR29JC226KCHC
Številka dela CWR29JC226KCHC Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 22UF 10% 20V 2915 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 3779 pcs Podatkovni list CWR29JC226KCHC.pdf
Napetost - ocenjena 20V Tip Molded
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.285" L x 0.150" W (7.24mm x 3.81mm)
Serija Military, MIL-PRF-55365/11, CWR29 Pakiranje Bulk
Paket / primer 2915 (7338 Metric) Druga imena 1010-1133
1010-1133-MIL
TAZH226K020LBMC0845
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Koda proizvajalca H Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) 0.125" (3.17mm) Lastnosti Military
Stopnja napak C (0.01%) ESR (upornost ekvivalentne serije) 180 mOhm
natančen opis 22µF Molded Tantalum Capacitors 20V 2915 (7338 Metric) 180 mOhm Zmogljivost 22µF
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CWR29JC476KCHC\W
CWR29JC476KCHC\W
Proizvajalci: AVX Corporation
Opis: CAP TANT 47UF 10% 20V 2915