CX3225GB49152P0HPQCC
AVX CorporationAVX Corporation
CX3225GB49152P0HPQCC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CX3225GB49152P0HPQCC
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CRYSTAL 49.1520MHZ 18PF SMD
Podatkovni listi: CX3225GB49152P0HPQCC.pdf
Status RoHs Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CX3225GB49152P0HPQCC
Številka dela CX3225GB49152P0HPQCC Proizvajalec AVX Corporation
Opis CRYSTAL 49.1520MHZ 18PF SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Količina na voljo 166980 pcs Podatkovni list CX3225GB49152P0HPQCC.pdf
Tip MHz Crystal Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija CX3225GB, Kyocera Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 4-SMD, No Lead
Druga imena 1253-1346-2 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Način delovanja Fundamental Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Load Capacitance 18pF Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.035" (0.90mm) Toleranca frekvence ±20ppm
Stabilnost frekvence ±30ppm Pogostost 49.152MHz
ESR (upornost ekvivalentne serije) 50 Ohms natančen opis 49.152MHz ±20ppm Crystal 18pF 50 Ohms 4-SMD, No Lead