F0603C0R50FWTR
AVX CorporationAVX Corporation
F0603C0R50FWTR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: F0603C0R50FWTR
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka FUSE BOARD MNT 500MA 32VDC 0603
Podatkovni listi: F0603C0R50FWTR.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije F0603C0R50FWTR
Številka dela F0603C0R50FWTR Proizvajalec AVX Corporation
Opis FUSE BOARD MNT 500MA 32VDC 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 322685 pcs Podatkovni list F0603C0R50FWTR.pdf
Voltage Rating - DC 32V Velikost / dimenzija 0.065" L x 0.031" W x 0.028" H (1.65mm x 0.80mm x 0.70mm)
Serija Accu-Guard® II Odzivni čas Fast
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0603 (1608 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Taljenje I²t 0.012
Vrsta varovalk Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC hladna upornost 0.32 Ohms
Trenutna ocena 500mA Barva -
Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 50A Odobritve cUL, UL