F380J686MSALZT
AVX CorporationAVX Corporation
F380J686MSALZT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: F380J686MSALZT
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT POLY 68UF 6.3V SMD
Podatkovni listi: F380J686MSALZT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije F380J686MSALZT
Številka dela F380J686MSALZT Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT POLY 68UF 6.3V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 156793 pcs Podatkovni list F380J686MSALZT.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija F38 Ocene -
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer 0805 (2012 Metric)
Druga imena 478-9561-6 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks Koda proizvajalca S
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm)
Lastnosti General Purpose ESR (upornost ekvivalentne serije) 200 mOhm
natančen opis 68µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3V 0805 (2012 Metric) 200 mOhm Zmogljivost 68µF