F720J108KMC
AVX CorporationAVX Corporation
F720J108KMC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: F720J108KMC
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 1000UF 6.3V 10% 2824
Podatkovni listi: F720J108KMC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije F720J108KMC
Številka dela F720J108KMC Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 1000UF 6.3V 10% 2824 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 44721 pcs Podatkovni list F720J108KMC.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Tip Conformal Coated
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.283" L x 0.236" W (7.20mm x 6.00mm)
Serija F72, Frameless™ Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2824 (7260 Metric) Druga imena 478-8064-2
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Koda proizvajalca M Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.079" (2.00mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 140 mOhm
natančen opis 1000µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 6.3V 2824 (7260 Metric) 140 mOhm Zmogljivost 1000µF