F750G158KRC
AVX CorporationAVX Corporation
F750G158KRC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: F750G158KRC
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 1500UF 4V 10% 2824
Podatkovni listi: F750G158KRC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije F750G158KRC
Številka dela F750G158KRC Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 1500UF 4V 10% 2824 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 37204 pcs Podatkovni list F750G158KRC.pdf
Napetost - ocenjena 4V Tip Conformal Coated
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.283" L x 0.236" W (7.20mm x 6.00mm)
Serija F75, Frameless™ Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2824 (7260 Metric) Druga imena F750G158KRCAVX
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Koda proizvajalca R Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.150" (3.80mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 120 mOhm
natančen opis 1500µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 4V 2824 (7260 Metric) 120 mOhm Zmogljivost 1500µF