F920G156MPA
AVX CorporationAVX Corporation
F920G156MPA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: F920G156MPA
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 15UF 4V 20% 0805
Podatkovni listi: F920G156MPA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije F920G156MPA
Številka dela F920G156MPA Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 15UF 4V 20% 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 463275 pcs Podatkovni list F920G156MPA.pdf
Napetost - ocenjena 4V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija F92 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena F920G156MPAAVX
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Koda proizvajalca P Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 5 Ohm
natančen opis 15µF Molded Tantalum Capacitors 4V 0805 (2012 Metric) 5 Ohm Zmogljivost 15µF