F921D474MAA
AVX CorporationAVX Corporation
F921D474MAA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: F921D474MAA
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 0.47UF 20V 20% 1206
Podatkovni listi: F921D474MAA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije F921D474MAA
Številka dela F921D474MAA Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 0.47UF 20V 20% 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 488029 pcs Podatkovni list F921D474MAA.pdf
Napetost - ocenjena 20V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija F92 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena F921D474MAAAVX
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Koda proizvajalca A Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.051" (1.30mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 10 Ohm
natančen opis 0.47µF Molded Tantalum Capacitors 20V 1206 (3216 Metric) 10 Ohm Zmogljivost 0.47µF