F930J476MBABE1
AVX CorporationAVX Corporation
F930J476MBABE1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: F930J476MBABE1
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 47UF 20% 6.3V 1210
Podatkovni listi: F930J476MBABE1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije F930J476MBABE1
Številka dela F930J476MBABE1 Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 47UF 20% 6.3V 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 224922 pcs Podatkovni list F930J476MBABE1.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serija F93 Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 1411 (3528 Metric) Druga imena 478-11323-6
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Koda proizvajalca B Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.083" (2.10mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 1 Ohm @ 100kHz
natančen opis 47µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 1411 (3528 Metric) 1 Ohm @ 100kHz Zmogljivost 47µF
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
F930J477MNCAJ6
F930J477MNCAJ6
Proizvajalci: AVX Corporation
Opis: CAP TANT 470UF 20% 6.3V 2917
Na zalogi: 86958 pcs
Prenesi: F930J477MNCAJ6.pdf
RFQ
F930J476MBA
F930J476MBA
Proizvajalci: AVX Corporation
Opis: CAP TANT 47UF 6.3V 20% 1411