F931A337MNC
AVX CorporationAVX Corporation
F931A337MNC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: F931A337MNC
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 330UF 10V 20% 2917
Podatkovni listi: F931A337MNC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije F931A337MNC
Številka dela F931A337MNC Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 330UF 10V 20% 2917 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 66950 pcs Podatkovni list F931A337MNC.pdf
Napetost - ocenjena 10V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija F93 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2917 (7343 Metric) Druga imena 478-8220-2
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Koda proizvajalca N Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.118" (3.00mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 500 mOhm
natančen opis 330µF Molded Tantalum Capacitors 10V 2917 (7343 Metric) 500 mOhm Zmogljivost 330µF