F931C226KCC
AVX CorporationAVX Corporation
F931C226KCC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: F931C226KCC
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 22UF 16V 10% 2312
Podatkovni listi: F931C226KCC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije F931C226KCC
Številka dela F931C226KCC Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 22UF 16V 10% 2312 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 132018 pcs Podatkovni list F931C226KCC.pdf
Napetost - ocenjena 16V Tip Molded
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Serija F93 Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 2312 (6032 Metric) Druga imena 478-8253-1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Koda proizvajalca C Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.110" (2.80mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 1.1 Ohm
natančen opis 22µF Molded Tantalum Capacitors 16V 2312 (6032 Metric) 1.1 Ohm Zmogljivost 22µF
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
F931C226KCC
F931C226KCC
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP TANT 22UF 16V 10% 2312
Na zalogi: 105640 pcs
Prenesi: F931C226KCC.pdf
RFQ
F931C225KAA
F931C225KAA
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP TANT 2.2UF 16V 10% 1206