F931E106KBA
AVX CorporationAVX Corporation
F931E106KBA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: F931E106KBA
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 10UF 25V 10% 1411
Podatkovni listi: F931E106KBA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije F931E106KBA
Številka dela F931E106KBA Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 10UF 25V 10% 1411 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 293710 pcs Podatkovni list F931E106KBA.pdf
Napetost - ocenjena 25V Tip Molded
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serija F93 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1411 (3528 Metric) Druga imena 478-8303-2
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks
Koda proizvajalca B Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.091" (2.30mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 1.9 Ohm
natančen opis 10µF Molded Tantalum Capacitors 25V 1411 (3528 Metric) 1.9 Ohm Zmogljivost 10µF