F950G227MAAAM1Q2
AVX CorporationAVX Corporation
F950G227MAAAM1Q2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: F950G227MAAAM1Q2
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 220UF 4V 20% 1206
Podatkovni listi: F950G227MAAAM1Q2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije F950G227MAAAM1Q2
Številka dela F950G227MAAAM1Q2 Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 220UF 4V 20% 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 132534 pcs Podatkovni list F950G227MAAAM1Q2.pdf
Napetost - ocenjena 4V Tip Conformal Coated
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.067" W (3.20mm x 1.70mm)
Serija F95, Frameless™ Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena 478-8367-1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Koda proizvajalca A Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.063" (1.60mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 800 mOhm
natančen opis 220µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 4V 1206 (3216 Metric) 800 mOhm Zmogljivost 220µF
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
F950G227MSAAM1Q
F950G227MSAAM1Q
Proizvajalci: AVX Corporation
Opis: CAP TANT 220UF 4V 20% 1206
Na zalogi: 5535 pcs
Prenesi: F950G227MSAAM1Q.pdf
RFQ
F950G227MSAAM1Q2
F950G227MSAAM1Q2
Proizvajalci: AVX Corporation
Na zalogi: 158167 pcs
Prenesi: F950G227MSAAM1Q2.pdf
RFQ
F950G227MAAAM1Q2
F950G227MAAAM1Q2
Proizvajalci: Nichicon