F950J107MAAAQ2
AVX CorporationAVX Corporation
F950J107MAAAQ2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: F950J107MAAAQ2
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 100UF 6.3V 20% 1206
Podatkovni listi: F950J107MAAAQ2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije F950J107MAAAQ2
Številka dela F950J107MAAAQ2 Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 100UF 6.3V 20% 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 190586 pcs Podatkovni list F950J107MAAAQ2.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Tip Conformal Coated
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.067" W (3.20mm x 1.70mm)
Serija F95, Frameless™ Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena 478-8392-2
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Koda proizvajalca A Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.063" (1.60mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 500 mOhm
natančen opis 100µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 6.3V 1206 (3216 Metric) 500 mOhm Zmogljivost 100µF