F950J686MAAAM1Q
AVX CorporationAVX Corporation
F950J686MAAAM1Q Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: F950J686MAAAM1Q
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 68UF 6.3V 20% 1206
Podatkovni listi: F950J686MAAAM1Q.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije F950J686MAAAM1Q
Številka dela F950J686MAAAM1Q Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 68UF 6.3V 20% 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4743 pcs Podatkovni list F950J686MAAAM1Q.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Tip Conformal Coated
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.067" W (3.20mm x 1.70mm)
Serija F95, Frameless™ Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena F950J686MAAAM1QAVX
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Koda proizvajalca A
Lifetime @ Temp. - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.063" (1.60mm)
Lastnosti General Purpose Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 500 mOhm natančen opis 68µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 6.3V 1206 (3216 Metric) 500 mOhm
Zmogljivost 68µF
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
F950J686KAAAQ2
F950J686KAAAQ2
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP TANT 68UF 6.3V 10% 1206
Na zalogi: 5620 pcs
Prenesi: F950J686KAAAQ2.pdf
RFQ
F950J686MSAAM1Q
F950J686MSAAM1Q
Proizvajalci: AVX Corporation
Opis: CAP TANT 68UF 6.3V 20% 1206
Na zalogi: 4381 pcs
Prenesi: F950J686MSAAM1Q.pdf
RFQ
F950J686MAAAM1Q2
F950J686MAAAM1Q2
Proizvajalci: AVX Corporation