F951A106MPAAQ2
AVX CorporationAVX Corporation
F951A106MPAAQ2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: F951A106MPAAQ2
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 10UF 10V 20% 0805
Podatkovni listi: F951A106MPAAQ2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije F951A106MPAAQ2
Številka dela F951A106MPAAQ2 Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 10UF 10V 20% 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 211417 pcs Podatkovni list F951A106MPAAQ2.pdf
Napetost - ocenjena 10V Tip Conformal Coated
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.087" L x 0.049" W (2.20mm x 1.25mm)
Serija F95, Frameless™ Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena 478-8417-6
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Koda proizvajalca P Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.047" (1.20mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 3 Ohm
natančen opis 10µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 10V 0805 (2012 Metric) 3 Ohm Zmogljivost 10µF