F970J686MNC
AVX CorporationAVX Corporation
F970J686MNC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: F970J686MNC
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 68UF 6.3V 20% 2917
Podatkovni listi: 1.F970J686MNC.pdf2.F970J686MNC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije F970J686MNC
Številka dela F970J686MNC Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 68UF 6.3V 20% 2917 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 134702 pcs Podatkovni list 1.F970J686MNC.pdf2.F970J686MNC.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija F97 Ocene AEC-Q200
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2917 (7343 Metric)
Druga imena 478-8539-2 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks Koda proizvajalca N
Lifetime @ Temp. - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.118" (3.00mm)
Lastnosti High Reliability Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 600 mOhm natančen opis 68µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 2917 (7343 Metric) 600 mOhm
Zmogljivost 68µF
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
F971A106MAA
F971A106MAA
Proizvajalci: AVX Corporation
Opis: CAP TANT 10UF 10V 20% 1206
Na zalogi: 366383 pcs
Prenesi: F971A106MAA.pdf
RFQ
F970J685MAA
F970J685MAA
Proizvajalci: AVX Corporation
Opis: CAP TANT 6.8UF 6.3V 20% 1206
Na zalogi: 352615 pcs
Prenesi: F970J685MAA.pdf
RFQ
F970J686MNCHT3
F970J686MNCHT3
Opis: CAP TANT 68UF 20% 6.3V 2917