F971A475MAA
AVX CorporationAVX Corporation
F971A475MAA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: F971A475MAA
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 4.7UF 10V 20% 1206
Podatkovni listi: 1.F971A475MAA.pdf2.F971A475MAA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije F971A475MAA
Številka dela F971A475MAA Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 4.7UF 10V 20% 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 345038 pcs Podatkovni list 1.F971A475MAA.pdf2.F971A475MAA.pdf
Napetost - ocenjena 10V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija F97 Ocene AEC-Q200
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1206 (3216 Metric)
Druga imena 478-8556-2 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 25 Weeks Koda proizvajalca A
Lifetime @ Temp. - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.047" (1.20mm)
Lastnosti High Reliability Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 4 Ohm natančen opis 4.7µF Molded Tantalum Capacitors 10V 1206 (3216 Metric) 4 Ohm
Zmogljivost 4.7µF