F971C475MAAHT3
AVX CorporationAVX Corporation
F971C475MAAHT3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: F971C475MAAHT3
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 4.7UF 20% 16V 1206
Podatkovni listi: 1.F971C475MAAHT3.pdf2.F971C475MAAHT3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije F971C475MAAHT3
Številka dela F971C475MAAHT3 Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 4.7UF 20% 16V 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 249821 pcs Podatkovni list 1.F971C475MAAHT3.pdf2.F971C475MAAHT3.pdf
Serija * Pakiranje Original-Reel®
Druga imena 478-12078-6 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
natančen opis Tantalum Capacitors
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
F971C475MAA
F971C475MAA
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP TANT 4.7UF 16V 20% 1206
Na zalogi: 327286 pcs
Prenesi: F971C475MAA.pdf
RFQ
Proizvajalci: AVX Corporation