F971E106KCC
AVX CorporationAVX Corporation
F971E106KCC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: F971E106KCC
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 10UF 25V 10% 2312
Podatkovni listi: F971E106KCC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije F971E106KCC
Številka dela F971E106KCC Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 10UF 25V 10% 2312 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 119366 pcs Podatkovni list F971E106KCC.pdf
Napetost - ocenjena 25V Tip Molded
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Serija F97 Ocene AEC-Q200
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2312 (6032 Metric)
Druga imena 478-8608-2 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks Koda proizvajalca C
Lifetime @ Temp. - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.110" (2.80mm)
Lastnosti High Reliability Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 1.6 Ohm natančen opis 10µF Molded Tantalum Capacitors 25V 2312 (6032 Metric) 1.6 Ohm
Zmogljivost 10µF